Anglická verze a pár drobností

V poslední době došlo nejen na tomto webu k několika drobným změnám, tudíž by bylo slušné napsat krátký přípsěvek, který je shrnuje. Jedná se zejména o anglickou verzi webu a bezpečnější nastavení webserveru.

Anglickou verzi webu jsem plánoval již od počátku (tedy od září 2011), ale nikdy jsem se ndostal k tomu na ní soustavně pracovat. Nakonec jsme se rozhodl začít pěkně od podlahy a postupně přidávat nové věci (příspěvky, nástroje). Nebude se tedy jednat o přeloženou verzi tohoto webu, spíše o něco menšího a trochu jiného.

Anglickou verzi naleznete na adrese https://windows-kernel.com. Zvláštní, že tato doména byla i po letech volná, jeden by si myslel, že její název obsahuje zajímavá klíčová slova… Vzorem anglické verze je stránka SysInternals, zejména před jejich přechodem pod Microsoft.

Zbytek novinek již patří mezi drobnosti – webserver nyní vynucuje spojení přes HTTPS a bez www prefixu. Dále byl na stejný virtuální server přesunut můj starý web vrtulex.net. Čímž výčet novinek končí. Můžu ale slíbit, že cca za týden se objeví zajímavý příspěvek ze světa jádra WIndows, i když jen ve formě krátkého povídání a odkazu (rozhodl jsem se jej věnovat jiným).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *